środa, 13 stycznia 2016

Będzie Spała

Za dokładnie dziewięć miesięcy rozpocznie się XXXII Krajowe Seminarium Malakologiczne, które w tym roku odbędzie się w centrum Polski, w Spale nad rzeką Gać w województwie łódzkim. Organizatorem Seminarium jest Stowarzyszenie Malakologów Polskich oraz Wydział Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego. Seminarium odbędzie się w dniach 13-15 października 2016 roku, a miejscem obrad będzie Stacja Przyrodnicza Wydziału Biologii Uniwersytetu Łódzkiego w Spale, przy ul. Piłsudskiego.
Czas na komunikaty organizacyjne wkrótce nadejdzie. Podano miejsce i czas, więc warto zarezerwować kilka październikowych dni na wyjazd do Spały. Spalski Park Krajobrazowy, atrakcje przyrodnicze i historyczne, świetne tradycje miejsca, doskonała lokalizacja prowokują, żeby zarezerwować tego czasu troszkę więcej. Bo przy okazji warto przecież wpaść na dzień do Tomaszowa, odwiedzić Inowłódz czy zahaczyć o Łódź...
Wkrótce przekażę pierwszy komunikat organizacyjny. Przypominam tylko: 13-15 października 2016 roku, Spała, województwo łódzkie. Musimy się tam spotkać;)
Muuuuusisz tu być!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz